Firma Profili

Firma Profili

BİRLİK METAL YAPI, kuruluşundan günümüze kadar, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır. Çağdaş yapılanmaya önem veren altyapısıyla,  günümüze kadar ülke genelinde ve uluslararası arenada yüksek bütçeye ve önem değerine sahip birçok projede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır. Yakalamış olduğu başarı ve büyüme ivmesi, kaliteli uygulamalara imza atabilen yeterlilikteki çalışan kadrosuyla, reyting değeri yüksek projeleri, başarılı operasyonlarıyla uygulamaya devam etmektedir.

BİRLİK METAL YAPI, vazgeçemediği "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile günümüzün ve yarınların başarılı proje uygulamalarının mutluluğunu, müşterileriyle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

BİRLİK METAL YAPI, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek tüm inovatif projelerin gereksinimleri karşılayacak teknolojik yatırımlarına hız kazandırmıştır. Proje ölçeklerine göre A’dan Z’ye çözümler üretebilen yeterliliğe sahip firma kimliğiyle,  tüm inşaat proje gereksinimlerini tek platformda karşılayabilen maliyet avantajlarıyla sektörel farklılığını müşterilerine sunmaya devam ediyor.

BİRLİK METAL YAPI, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, sürekli yükselen müşteri istek ve beklentilerinin inşaat sektöründeki inanılmaz değişimini, çağı yakalayan teknolojik yatırımlar ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağına yaptığı güçlü yatırımlarla karşılamayı başardı. Yurt içi ve Yurtdışında ürettiğimiz nitelikli tüm projelerimizde, çevreye ve doğaya karşı hassas ve duyarlı yaklaşımımız, teknolojik yatırımlarımızın tüm olanaklarını kullanarak yapı güvenliğine maksimum önem veren bakış açımızla ve kaliteye odaklanarak işini seven insan kaynağımızla tercih edilen firma kimliğimizi oluşturduk.

Proje uygulamalarındaki başarımızı, global marka değerine sahip firmalarla yapmış olduğumuz doğru anlaşmalarla gerçekleştirerek büyüyoruz. Kaliteye verdiğimiz önem ve beklentileri karşılayan üretim anlayışımızı, profesyonel planlama ve proje uygulamada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimin BİRLİK METAL YAPI kaynaklarından karşılayarak sağladığımız üretim avantajlarını her geçen gün geliştirerek, müşterilerimize fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Birlik Metal Yapı, Asya Çelik ve Makina Sanayi girişimidir.

Bize Ulaşın

Bize dilediğiniz zaman dilediğiniz konuda danışanbilirsiniz.

0(216) 499 41 58 ya da İletişim Sayfası

Designed by Procenter Bilişim